Продажа костюмов Деда Мороза и Снегурочки Костюмы для взрослых и аксессуары
Чим відрізняється Дід Мороз від Санта-Клауса?

Дід Мороз та Санта-Клаус


          Ці зимові персонажі незмінно асоціюються з подарунками, веселощами та зимовими святами, в тому числі і для української малечі. Між іншим, відмінностей між слов’янським Дідом Морозом і західним Санта-Клаусом існує немало, починаючи з віку і походження, і закінчуючи особливостями костюмів. Перед тим, як купити костюм Діда Мороза чи Санта-Клауса, варто з’ясувати, який персонаж для якої казки підходить.

Із вірувань давніх слов’ян Дід Мороз увійшов у сучасність статним добродієм у довгій хутряній шубі – веселим та щедрим уособленням зими і Нового Року. В свою чергу його колегу, Санта-Клауса, відносять до ельфів. Щоправда,  Санта – ельф вже поважного віку. Та й костюм Санта-Клауса відповідний: короткий червоний кожушок та червоні штани.

На відміну від Діда Мороза, Санта-Клаус виходить на роботу у ніч на католицьке Різдво з 24 по 25 грудня. А це означає, що купити костюм Санта-Клауса потрібно раніше, ніж костюм Діда Мороза. Добре, що продаж костюмів Санта-Клауса, як і костюмів Діда Мороза, зазвичай починається ще восени.


Відмінності у костюмах Діда Мороза і Санта-Клауса


          Якщо вам необхідно купити костюм Діда Мороза чи костюм Санта-Клауса, слід врахувати відмінності у дрес-коді цих персонажів.

Костюм Діда Мороза від костюму Санта-Клауса відрізняється, передусім, колірною гаммою. Якщо  у костюмі Діда Мороза популярний червоний колір може замінятися синім, голубим, зеленим, то костюм Санта-Клауса у цьому плані консервативний: червоний, і тільки червоний.

В елементах костюмів Діда Мороза і Санта-Клауса так само існують відмінності. Окрім довжини і кольору шуби, відрізняються інші деталі костюму. Разом з червоним кожухом Санта-Клаус носить червоні штани, заправлені у високі чоботи. Костюм Діда Мороза складається з довгої хутряної шуби, з-під якої визирають тільки чоботи. Бажаючи купити справжній костюм Діда Мороза, зверніть увагу на те, що його шуба традиційно повинна бути прикрашена срібною вишивкою, аплікацією, орнаментами.

Відрізняються і головні убори у костюмах Діда Мороза і Санта-Клауса. Наш Дід Мороз носить боярську шапку, часто – з трикутним вирізом на лицьовій частині. До костюму Санта-Клауса входить шапка-ковпак з помпоном.

Якщо ви бажаєте купити костюм Діда Мороза чи Санта-Клауса, продумайте свій образ від А до Я. Слов’янський Дід Мороз носить довгу густу бороду та спирається на посох. Західний Санта-Клаус, нерідко – з короткою бородою та в окулярах.  І ще одне: на відміну від Санти, наш Дід Мороз не палить! Навіть у вільний від роботи час!


Продаж костюмів Діда Мороза, Снігуроньки та Санта-Клауса від «Казкового світу»


          Обираючи підприємства з вивіскою «Продаж костюмів Діда Мороза та Санта-Клауса», зверніть увагу на гарантії якості їх роботи. Костюм Діда Мороза, Снігуроньки чи Санта-Клауса повинен бути зшитий тільки з якісних матеріалів, оздоблення та міцної фурнітури. Звернувшись до нас з метою купити чи взяти на прокат костюм Діда Мороза та Санта-Клауса, ви отримаєте надзвичайне дизайнерське вбрання, у якому матимете приголомшуючий вигляд на новорічному святі.

«Казковий світ» – це салон карнавальних костюмів та організації свят. Ми працюємо по всій Україні та АР Крим. Купити підходящий для Вас костюм Діда Мороза, Снігуроньки, Санта-Клауса дуже просто – подзвоніть по телефонам у м. Запоріжжя:

(061) 270-68-08, (097) 9-111-279,
(066) 900-57-10, (067) 612-08-96

і зробіть замовлення.

Ми надішлемо Ваш костюм експрес-перевізником: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Сімферополь, Севастополь, а також районні центри і села.
Подняться наверхРаспечатать страницу