Продажа костюмов Деда Мороза и Снегурочки Костюмы для взрослых и аксессуары
Дід Мороз, Санта-Клаус, Святий Миколай: із різних історій – в одну казку
Історія Діда Мороза та його «колег»


         Походження цих новорічних героїв тим захоплююче, що по сьогоднішній день залишає простір для діяльності дослідників і фантазії дітей.

Із цієї веселої трійці найстарішим називають добре знайомого нам Діда Мороза, адже образ Діда Мороза – шанованого слов’янами духу холоду, повелителя зими – з’явився тисячі років тому. Щоправда, на той час малеча та дорослі не чекали від цього персонажу жодних подарунків, навпаки, намагалися гостинцями задобрити суворого старого, щоб Дід Мороз змилостивився, та не насилав люті морози. Поступово із вірувань давніх слов’ян Дід Мороз перетворився в одного з головних персонажів слов’янського фольклору. У стародавніх легендах його називають і Зимником, і Морозом Васильовичем, і Дідом Тріскуном. Повелитель зими поступово добрішав та ставав більш привітним до людей, які його шанували: добросердечним Дід Мороз дарував подарунки й здійснення бажань, злих та неслухняних – карав. Образ цього мудрого та справедливого добродія настільки сподобався людям, що росіяни навіть зробили йому офіційну прописку, розташувавши резиденцію Діда Мороза у стародавньому місті Великий Устюг. Тут Дід Мороз приймає гостей та читає листи від малечі.

Останнім часом Діда Мороза все частіше запрошують на домашні свята та новорічні корпоративи. Отже, продаж костюмів Діда Мороза з кожним роком набирає обертів.

Споконвічно, костюм Діда Мороз являв собою довгу синю або білу шубу, підбиту хутром. Також серед головних елементів костюму Діда Мороза – розшита сріблом шапка з трикутним вирізом, пояс з червоним орнаментом та червоні ж чоботи. Останні роки костюм Діда Мороза досить часто шиється у святкових червоних тонах з невід’ємними білими і срібними елементами. Крім того, професійні актори також використовують костюм Діда Мороза у зелених, чи навіть жовтих кольорах, однак обов’язково з білою опушкою.


Дід Мороз і Святий Миколай


         Сьогодні Дід Мороз – найбажаніший гість на українських новорічних святах. Водночас, у західних регіонах країни новорічні свята нероздільні з образом Святого Миколая.

Святого Миколая називають родичем Діда Мороза. При цьому, образ Св. Миколая, як захисника дітей та всіх знедолених, з’явився завдяки реальній людині – архієпископу Миколаю, що жив у IV столітті у турецькому місті Міра. Згідно з легендою, архієпископ Миколай допоміг дітям бідняка, підкинувши їм у вікно кілька золотих монет. Сьогодні Св. Миколай так само приходить до дітей і дорослих, і роздає подарунки. Тільки на відміну від Діда Мороза, на західній Україні він приходить до малечі на два тижні раніше свята Нового року – у ніч з 18 на 19 грудня.


Від Святого Миколая до Санта-Клауса


         Вважається, що Св. Миколай є прототипом ще одного новорічного героя – Санта-Клауса. Популярний у країнах Європи і США, Санта-Клауса знають і люблять на Україні. На санчатах з оленем і мішком подарунків за плечима Санта-Клаус приходить до людей в ніч на Різдво, у Європі та США – 25 грудня.

Костюм Санта-Клауса дещо відрізняється від костюму Діда Мороза. Головний колір костюму Санта-Клауса – червоний, який присутній і на вкороченій шубі, і на штанях. Цікаво, що на відміну від нашого Діда Мороза, що виникнув із вірувань про могутнього повелителя зими, Санта-Клаус походить від ельфів. Можливо тому Санта-Клаус і подорожує по світу у компанії помічників-єльфів. А ось нашому Діду Морозу допомагає онучка Снігуронька.


Онучка Діда Мороза – Снігуронька


         Мабуть з усіх новорічних героїв, Снігуронька – найбільш зворушливий образ. Своєю появою Снігуронька також зобов’язана реальній людині – письменнику Олександру Островському, який у 1873 році написав казку «Снігуронька». Образ тендітної зимової красуні у сріблясто-голубому костюмі настільки сподобався публіці, що зі сторінок казки Снігуронька впевнено ввійшла у новорічні святкування.


Продаж костюмів Діда Мороза і Снігуроньки, Санта-Клауса, Святого Миколая


         З плином часу яскраві костюмовані новорічні вистави стають все більш популярними. Тому для всіх бажаючих організувати новорічну казку, а також професійних акторів, ми організовуємо продаж костюмів Діда Мороза і Снігуроньки, а також продаж костюмів Санта-Клауса. У нас ви зможете купити підходящий саме для вас костюм Діда Мороза, Снігуроньки, Санта-Клауса, завдяки якому, організований вами Новий Рік, перетвориться на незабутню казку.

Дзвоніть нам за телефонами у м. Запоріжжя:

(061) 270-68-08, (097) 9-111-279,
(066) 900-57-10, (067) 612-08-96

і замовляйте новорічні костюми!

Салон карнавальних костюмів і організації свят «Казковий світ» працює по всій Україні та АР Крим. Ви можете купити підходящий для Вас костюм Діда Мороза, Снігуроньки, Санта-Клауса, а ми відправимо його Вам експрес-перевізником: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Сімферополь, Севастополь, а також районні центри і села.
Подняться наверхРаспечатать страницу