Продажа костюмов Деда Мороза и Снегурочки Костюмы для взрослых и аксессуары
Костюм Діда Мороза та Снігуроньки
Дід Мороз та Снугуронька – казкове втілення зими


Завдячуючи своїй появі на світ – Зимі, Дід Мороз та Снігуронька стали її живим втіленням для поколінь нащадків. Тому й не дивно, що костюми Діда Мороза та Снігуроньки так само відображають білосніжну, мерехтливу зиму.

Попервах Дід Мороз, могутній повелитель зими, або як його ще називали наші предки-слов’яни, – Морозко, Студенець, носив простонародний селянський кожух. Пізніше – довгу хутряну шубу синього кольору, що вказувала на його північне походження. Сьогодні найпопулярніший колір у костюмі Діда Мороза – червоний.

На відміну від свого поважного старшого родича, Снігуронька з роками не змінювала кольору свого костюму. Білий, блакитний, сріблястий – ось основні кольори, на які слід орієнтуватися, якщо ви бажаєте купити традиційний костюм Снігуроньки.  Ці кольори символізують зиму, воду, тендітність, як основні характерні риси помічниці Діда Мороза – його онучки Снігуроньки.

На сьогодні продаж костюмів Діда Мороза та Снігуроньки – справа дуже популярна, оскільки усе більша кількість батьків бажають подарувати своїм дітям справжню зимову казку. Тому професійним акторам слід бути особливо вибагливими, купляючи костюм Діда Мороза та Снігуроньки.


Який же він, костюм Діда Мороза?


Незважаючи на те, що Дід Мороз, як і належить у його поважному віці, персонаж консервативний, підходи до наповнення його гардеробу досить різноманітні. Головні елементи костюму Діда Мороза:


Шуба Діда Мороза


Якщо ви вирішили купити костюм Діда Мороза, зверніть увагу на  те, що його шуба повинна бути довгою (до щиколотки або гомілки), прикрашена вишивкою чи орнаментом. Спершу суворий і грізний дух зими – Дід Мороз виступав у костюмі з білої чи синьої шуби, однак останнім часом костюм Діда Мороза можна купити у різних кольорах – від блакитного до зеленого, і навіть жовтого. Однак, якщо костюм однотонний (червоний) з короткою шубою, це не Дід Мороз, це – Санта-Клаус. Продаж костюмів Санта-Клауса в Україні не менш розвинутий, ніж продаж костюмів Діда Мороза та Снігуроньки. Тому слід розібратися у відмінностях цих персонажів, щоб уникнути плутанини.


Чоботи Діда Мороза


Традиційно у костюмі Діда Мороза наявні червоні або білі чоботи, прикрашені срібною оздобою. Бажаючи купити справжній костюм Діда Мороза, зверніть особливу увагу на взуття. У сильні морози Дід Мороз взуває білі з сріблом валянки, але аж ніяк не черевики або чорні чоботи, що для костюму Санта-Клауса досить прийнятно.


Головний убір Діда Мороза


У костюмі Діда Мороза шапка так само прикрашена сріблом, оскільки срібло – символ місяця, води и чистоти. Колір шапки відповідає колірній гаммі костюму Діда Мороза.


Аксесуари до костюму Діда Мороза


Професійні актори, бажаючи купити справжній костюм Діда Мороза, вибагливо ставляться до підбору аксесуарів: поясу, рукавиць, а також посоху та густої довгої бороди. У традиційному костюмі Діда Мороза пояс – білий з червоним орнаментом, рукавиці – білі з срібною вишивкою. Посох, як невід’ємна складова костюму Діда Мороза, виконаний у біло-срібному кольорі (рідше – у золотому). При цьому головний аксесуар у костюмі Діда Мороза – розкішна біла борода, як правило, довга і масивна.

На відміну від костюму Діда Мороза, костюм Снігуроньки має менше варіантів забарвлення, однак безліч підходів для дизайну і декору. Традиційна колірна гамма костюму Снігуроньки – від білосніжної до срібної, також можна використовувати й блакитний колір. Якщо ви бажаєте купити костюм Снігуроньки, зверніть увагу на головний убір. Історично – це восьмипроменевий вінець, розшитий сріблом і перлинами.


Продаж костюму Діда Мороза, Снігуроньки, а також Санта-Клауса


Справжній костюм Діда Мороза і Снігуроньки відповідає не тільки історичним традиціям, але й вимогам якості. Продаж костюмів Діда Мороза, Снігуроньки, Санта-Клауса – один з провідних напрямів в роботі колективу студії «Казковий світ». Своїм клієнтам ми пропонуємо, як традиційні, так і неординарні костюми Діда Мороза та Снігуроньки, Санта-Клауса і Святого Миколая, зроблені з міцних, зносостійких матеріалів. Ми гарантуємо якість своєї роботи, матеріалів та фурнітури!

Замовити костюми, які Вам сподобалися, ви можете за телефонами у Запоріжжі:

(061) 270-68-08, (097) 9-111-279,
(066) 900-57-10, (067) 612-08-96.

Ми продаємо костюми по всій Україні та АР Крим. Замовляйте костюм, і ми надішлемо його Вам експрес-перевізником у Ваше місто: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Сімферополь, Севастополь, а також районні центри і села.
Подняться наверхРаспечатать страницу